Witaj w świecie mojej Pasji

“Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali. Don McCullin”

KATARZYNA   KOWALSKA • PHOTOGRAPHER

CONTACT ME

Love To Shoot

Witaj w świecie mojej pasji, którą jest fotografia… Poznałyśmy się całkiem „przypadkiem”. Często jednak właśnie takie „przypadki” rządzą światem i zmieniają go nam na zawsze. Mój wywrócił mi świat do góry nogami i pochłonął mnie bez reszty. Stał się niespodziewanie centrum życia i całym jej sensem. Fotografia zmieniła mnie, hmm… a może nie zmieniła? A może tylko wydobyła na światło dzienne najlepsze cechy jakie mam i otworzyła na nowe doświadczenia. Niezwykle cennym jest dla mnie to, iż wnosi w moje życie ciągle nowe pozytywne doznania. Przez co mogę ciągle się rozwijać i iść do przodu.

Capture Every Moment…

Niesamowitym jest mieć moc zatrzymywania w kadrze ludzkich emocji i patrzeć na to wszystko z drugiej strony. W swojej pasji, która stała się jednocześnie moją ukochaną pracą (robić to co się kocha to jest to :), realizuję m.in.:

– sesje noworodkowe – móc uwiecznić ten mały cud, który niedawno przyszedł na świat…

– sesje dziecięce – widzieć radość w oczach dziecka i czułe spojrzenie rodziców…

– ciążowe – czuć ten moment oczekiwania na dar…

– ślubne – móc uwiecznić czułość i poczuć moc miłości…

– portretowe – poznać indywidualność, za którą kryje się historia życia…

– biznesowe – móc przyczynić się do czyjegoś rozwoju…

… wszystko to jest dla mnie BEZCENNE… 🙂

Daj mi możliwość uczestniczenia w tym jednym z ważnych wydarzeń w Twoim życiu i złapania Twojego uśmiechu 🙂 W zamian otrzymasz coś czego się nie spodziewasz…, a mianowicie część mojego serca, które wkładam w każde moje zdjęcie, bo każde jest dla mnie ważne. Z każdym wiąże się niesamowita historia i bukiet emocji. Do zobaczenia na sesji 🙂

KATARZYNA  KOWALSKA • PHOTOGRAPHER

Photography love…

.

Capturing The Moment…

.

Keeping It Forever…

.